ÖZEL REÇİNELER - YOL İŞARETLEME

ÖZEL REÇİNELER - YOL İŞARETLEME

ROAD MARKING RESIN (RB SOCER / BRAZIL)
PRODUCT DESCRIPTION SOFTENING POINT °C (Ring&Ball) ACID NUMBER GARDNER COLOUR FOOD CONTACT KKDIK MAIN USES
RESIDHERE DV 100 S Gum Rosin Esters 105-110 25 max 7 max Raod Marking
RESIDHERE DV 125 S Gum Rosin Esters 120-135 20-30 7 max Raod Marking
RESIDHERE DV 115 SM Gum Rosin Esters 110-120 20-30 7 max Raod Marking
RESIDHERE DV 125 SM Gum Rosin Esters 118-128 30-45 7 max Raod Marking

 

Yol Çizgi Reçineleri veya Yol İşaretleme Reçineleri, yollarda çizgi ve işaretlemelerin uygulanması için özel olarak formüle edilmiş Modifiye Reçine Esterleridir. Bu reçineler, yol çizgilerinin dayanıklılığını, görünürlüğünü, yapışma özelliklerini ve diğer performans gereksinimlerini sağlamak amacıyla kullanılır.

Yol İşaretleme Reçineleri, boyaya kazandırdığı yapışma ve dayanıklılık performansı sayesinde boyanın yıpranmaya ve aşınmaya karşı daha dayanıklı olmasını , yol yüzeyiyle iyi bir şekilde etkileşime girmesini, daha uzun süre dayanacak bir kaplama oluşturmasını sağlar.

Yol İşaretleme Reçineleri (Modifiye Reçine Esterler),yol çizgi boyalarının hızlı kurumasını sağlar.Kullanılan Reçine Esterleri Sayesinde hızlı kuruma süresi, yolun trafiğe daha çabuk açılmasını sağlar.

Yol İşaretleme Reçineleri (Modifiye Reçine Esterler), yol çizgi boyalarının güneş ışığına ve UV ışınlarına dayanıklılığını artırarak, boyanın solma, sararma veya renk değişiklikleri gibi etkilere karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Yol İşaretleme Reçineleri (Modifiye Reçine Esterler), yol çizgi boyalarının kimyasal etkilere karşı dayanıklılığını artırarak yol tuzları, benzin, yağlar ve diğer kimyasal maddelerin yol çizgilerine zarar vermesini önler.

Yol İşaretleme Reçineleri (Modifiye Reçine Esterler), yol çizgi boyalarının yapısal stabilitesini artırarak, boyanın çatlama, soyulma veya deformasyonunu önler.

RESIDHERE DV ürün grubumuz özellikle yol işaretleme uygulamaları için geliştirilmiş Reçine Esterlerimizdir.

ÖZEL REÇİNELER - YOL İŞARETLEME ile ilgili sıkça sorulan sorular

RESIDHERE PT ürün grubu yapıştırıcı uygulamaları için özel üretilen reçinelerimizdir.